Знайомство із Свідками Єгови

Зазвичай, Свідки Єгови про історію Товариства Сторожової Вежі говорять як про відновлення істинного християнства, яке зникло після І століття нашої ери.

«Современная история Свидетелей Иеговы началась с того, что в начале 1870-ого года сформировалась группа людей для изучения Библии в Аллегейни (ныне часть Питтсбурга, штат Пенсильвания, США). Сначала они были известны только как Исследователи Библии, но в 1931 они приняли библейское название – Свидетели Иеговы (Исаия 43:10-12, НМ). Их верования и действия не что-то новое. а восстановление христианства первого столетия.» (Рассуждение на основании Писания, «Свидетели Иеговы», 1989 г.).

Прихильники вчення Свідків Єгови вважають, що після смерті останнього із апостолів розпочалося велике відступлення від віри, внаслідок якого було змінено догмати християнства. Свідки відкидають традиційні віровчення, а натомість проповідують свої «біблійні». Не дивлячись на те, що вчення Свідків Єгови не були відомі раніше, так само їхні постулати ми не знаходимо серед вчення апостолів Ісуса Христа, хоча вони самі про себе говорять, що їхнє вчення є відновлення істини перших віків. Слід відмітити, що їхнє вчення походить далеко не з перших віків християнства, а в своїй сукупності воно повторює всі єресі, які зустрічаємо в історії Церкви.

В організації Свідків Єгови є заборонено тлумачити Біблію не залежно від самої організації. Для цього в них існують періодичні видання Товариства Сторожової Вежі. Самі вони призначені для вивчення Біблії, де так звані помазаники Біблію пояснюють. Вважається, що розуміння Біблії вони одержують від Бога Отця через Його Сина та ангелів, яке передається керівній раді Свідків Єгови.

«Иегова формирует нас, давая советы через свое Слово и организацию.» (Сторожевая Башня, 01.02.1999 г., стр. 13).

Нікому не дозволено ставити під сумнів те, що надруковано в журналі «Сторожова Вежа». Не рідко вчення організації залежить від зовнішніх факторів: роботи атеїстичних вчених, які використовуються для спростування християнського вчення; від зміни керівництва в організації, частковою інформацією та її викривленням, закінчення часу для підтримання ранніх вчень. Біблія стає другорядним джерелом, до якої вдаються, щоби підтвердити свої ідеї. Як з Біблії, так і з інших джерел, Свідки Єгови вибирають тільки те, що підтримує їхню позицію, але як результат це нерідко спотворює оригінальний сенс.

Основним завдання Свідків Єгови є благовість про царство Єгови та небесне правління. Щомісяця вони складають звіт за свою проповідницьку діяльність, всі дані фіксуються. На основі потраченого часу на служіння Свідки Єгови можуть займати різноманітні посади.

Можемо сказати, що в певній мірі Свідки Єгови становлять соціальну проблему. Всі цінності нормальних людей руйнуються, стара особистість перестає адекватно себе оцінювати і на заміну їй пригодить нова, яка сприймає себе тільки в зв’язку із своїм культом. Все навчання в Товаристві Сторожової Вежі зводиться до поширення своїх ідей.

«Через свою видимую организацию Иегова продолжает обеспечивать нас всем необходимым для более деятельного участия в служении. В нашем распоряжении увлекательные цветные журналы. Теперь дело за нами – нам нужно прилагать усилия, чтобы вместе с собранием распространять больше журналов. Поскольку эта деятельность прославляет Иегову, расширяя свое служение с журналами, мы испытаем глубокую радость (Иоан. 15:8).» (НЦС, апрель 2001 г., стр. 7).

Як бачимо, основним завданням Свідків Єгови є розповсюдження «сучасних журналів істини», а не звістки про смерть та воскресіння Ісуса Христа. В організації не рекомендується робити самостійні висновки із Біблії, а тільки відповідати в рамках абзаців із літератури Товариства Сторожова Вежа. Також заборонено читати відступницьку літературу, спілкуватися з відступниками та із людьми, котрі мають критичну інформацію про Товариство Сторожової Вежі. Не слід дізнаватися про організацію з інших джерел, крім тих, котрі подаються самою організацією. Потрібно регулярно відвідувати усі зустрічі та зібрання, регулярно робити добровільні пожертви. Постійний психологічний контроль та прихований тиск примушують кожного свідки Єгови робити те, до чого примушує Організація. Свідки Єгови живуть ніби в іншій реальності, в якій вони стають служителями Бога Єгови, поза Його видимою організацією немає нічого позитивного, а тільки безбожний світ.

Перш за все кожна людина повинна про Свідків Єгови знати те, що їхнє вчення повністю не відповідає Біблії. Вони викривлюють певні факти та неправильно цитують різні джерела, щоб підтримати видимість своєї правоти. На перший погляд може здатися, що Свідки Єгови говорять правильно та досить переконано, але їхні слова тільки для того, щоб під виглядом християнства притягнути до себе увагу. Якщо глибше зануритися в їхнє навчання, то незалежним дослідникам стає очевидним вся єретичність їхнього богослов’я та їхнього протиріччя із справжнім християнством.

За книгою: Игорь Скерцо «Тайное Царство Старожевой башни»

2 коментар

 1. Не дуріть людям голову!!! На це посилання нема такої інформації, а це означає, що це БРЕХНЯ. .

  1. Шановний “Пророк”, дякую за Ваш коментар, що Ви мали на увазі: “На це посилання нема такої інформації, а це означає, що це БРЕХНЯ”….
   Що саме Брехня, ця стаття написана на основі книги ігоря Скерцо, котра називається: “Тайное Царство Старожевой башни»”.
   При бажанні Ви можете знайти цю книгу в інтернеті, тут як говориться, Гугл Вам у поміч.
   Але, щоб спростити Вам життя “пророцьке”, то я вам дам посилання на цю книгу. Може вона стане вам у пригоді: https://azbyka.ru/otechnik/books/original/27592-%D0%A2%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%BE%D0%B5-%D1%86%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE-%D0%A1%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D0%B9-%D0%91%D0%B0%D1%88%D0%BD%D0%B8.pdf

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *