Про Нас

Дорогі Друзі, вітаємо Вас на інтернет-сторінці «Духовний Дзвін».

Напевно, Ви потрапили сюди невипадково, а тому, що Вас сюди привело Боже Провидіння.

Християни XXI століття в деякій мірі є «духовно сонними», тому їх потрібно розбудити. Про це апостол Павло в посланні до Ефесян пише так: «Прокинься, о сплячий, і встань із мертвих, а Христос освітить тебе» (Еф. 5,14).

Звичайно, що наш «Духовний Дзвін» не може претендувати на те, щоб стати потужним Благовістом, який розбудить усіх християн, але, якщо, Друже, він зачепить певні струни Твоєї душі та змусить призадуматися над життям, над місцем Бога у Твоєму житті, то наша робота недаремна…

Церковні дзвони кличуть людей на Богослужіння і нагадують про Бога та важливість молитви. Почувши голос дзвону, християни хрестяться та знімають шапку. Церковний дзвін утішає людину та спонукає її до молитви…

На нашому сайті Ви зможете: знайти роздуми над окремими темами Вічної Книги, почерпнути сили із криниці Духовної Спадщини Святих Отців, ознайомитися із повчаннями та посланнями наших Ієрархів, знайти деякі електронні книги та електронну версію часопису «Духовний Дзвін».

Дана інтернет-сторінка презентує особисті погляди її авторів, які не обов’язково мусять збігатися з точкою зору інших і подобатися кожному. Нас усіх Господь обдарував свобідною волею, волею думки, волею слова та волею дії, тому певні речі кожен із нас бачить по-своєму.

«Духовний Дзвін» не є комерційним проектом, а тільки добровільною ініціативою авторів. Будемо щиро вдячні за співпрацю, заувагу та критику. Будемо радіти, якщо хтось захоче долучитися до нашої праці: чи то у формі допису на наш сайт, чи поставленого питання у рубриці «Відповіді на питання», чи просто у пошуку цікавого та корисного матеріалу, який відповідав би темам із сайту.

Якщо матеріал привернув Вашу увагу – можете поділитися прочитаним із друзями, завдяки соціальним мережам: Facebook, Twitter, LiveJournal, GoogleBuzz, Baboo, ВКонтакте та Одноклассники.

При використанні матеріалів сайту, гіперпосилання на «Духовний Дзвін» – обов’язкове.