Вступ

Дорогі у Христі, сьогодні ми починаємо з Вами наші Біблійні зустрічі. Будемо разом вчитися читати Святе Письмо або, краще сказати, будемо вчитися слухати Бога. Бо Святе Письмо – це Слово Боже до нас, людей. Ми започатковуєна наші бесіди не ради самого читання Святого Письма, а заради того, щоб це читання в кращу сторону якось змінило наше життя – скріпило віру і допомогло почути Бога.

Я вибрав для нас на початок Євангеліє від Марка. Воно написано коротко, сильно і, надіюся, що воно дійде до наших душ.

Маємо бути готові до того, що деякі місця здадуться нам чужими, деякі боляче нас задінуть. Вчитуючись в Євангеліє, вдумуючись в те, що ми чули, ми, ніби-то, поступово засіваємо свою душу Божим Словом.
В Євангелії є місце, де сказано, що коли сіяч кидає на землю насіння, то деяке падає на дорогу, інші зерна – в кущі, які ростуть при дорозі, а деяке – на кам’яний грунт, і на кінець, інші зерна попадають на добрий грунт, що здатний принести добрий плід. Кожен із нас, кожного дня нашого життя, робиться або кам’яною дорогою, або таким грунтом, який може прийняти Євангеліє. І якщо навіть сьогодні нічого не вийшло із читанням, якщо все пройшло повз нас, то вчитуймося завтра, вчитуймося післязавтра: і в якийсь момент зрозуміємо, що насіння Божого Слова упало на таку глубину, котра ще не дозволяє нам побачити як проростає травинка.
Потрібно вникнути в смисл слів Євангелія.

  • Євангеліє потрібно читати регулярно.
  • Перед читанням молитися, щоб Господь промовив до нас.
  • Читати потрібно не поспішаючи. Не важливо, чи прочитаємо ми малий чи великий уривок, не важливо скільки часу це займе.

І перед тим, як піти, вернутися до своїх справ, стараймося сісти і помовчати. Бо тиша – це мова, якою промовляє Господь. Помовчимо хоть кілька хвилин, вслухаймося в тишу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *