Бог не боїться темряви

«Бо все, що народжується від Бога, перемагає світ. І оце перемога, яка перемогла світ: віра наша» (І Ів. 5:4).

В світі доволі темряви, котра змусить тремтіти будь-кого із нас.

Рак знищує наші сім’ї, щоденно вбиваючи мільйони людей. Розлучення перекреслюють святість шлюбу та залишають негативний відбиток на дітях. В суспільстві критикується та пригнічується християнство. Расові дискримінації та конфлікти набувають значного поширення та популярності. Сотні тисяч немовля щоденно помирають внаслідок абортів.

І за всією цією темрявою ми бачимо ще більший морок. Апостол Павло пише: «Нам бо треба боротися не проти тіла й крови, а проти начал, проти властей, проти правителів цього світу темряви, проти духів злоби в піднебесних просторах» (Еф. 6:12). Система духовної темряви, яку засіває сам Сатана, вирує в повсякденному нашому житті.

Як же тоді нам жити з надією, коли ми потопаємо в цій темряві?

Просто розпочнімо шукати Христа. Зустрівшись із Ним, ми більше не будемо ховатися від темряви, якими б не стали чорними та важкими наші дні. Бог послав Свого Сина, Ісуса, щоби «освітити тих, що сидять у темряві та в тіні смертній, щоб спрямувати наші ноги на дорогу миру» (Лк. 1:79).

«Бог – світло, й ніякої у ньому темряви немає» (І Ів. 1:5). І в Христі Він просвічує кожен куток нашої темряви. Він не боїться темряви, Він Сам сходить в наш морок. Він залишив Небеса, щоби розділити нашу темряву, щоби померти в цій темряві, щоби ми могли залишити її, перестати боятися.

Ісус підноситься із цього мороку, щоби доказати, що темрява втратила свою силу. Господь переміг темряву.

Ісус навчає кожного із нас: «Сказав я вам це, щоб ви мали в мені мир. У світі страждатимете. Та бадьортеся! Я бо подолав світ» (Ів. 16:33). Не переставаймо вірити в Нього. Навіть тоді, коли читаємо жахливі новини із всієї країни та цілого світу. Навіть тоді, коли зустрічаємося із випробуваннями та стражданнями.

Наш Бог переміг цей світ. І Його іменем переможемо і ми. «Бо все, що народжується від Бога, перемагає світ. І оце перемога, яка перемогла світ: віра наша» (Ів. 5:4).

Коли Господь знайшов нас, коли ми перебували в темряві, ми «злюбили темряву, ніж світло» (Ів. 3:19). Проте коли ми покладемося на Христа: «Бог, який сказав: «Нехай із темряви світло засяє», – він освітлив серця наші, щоб у них сяяло знання Божої слави, що на обличчі Ісуса Христа» (ІІ Кор. 4:6). Він відкриє очі наших сердець, щоби бачити Його славу в Ісусі. Темрява тремтітиме при звуці Його імені. Нам же слід скрізь ходити з Ним, щоби зуміти інших привести до світла.

Фото: pixabay

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *