Бути добрим – це надзвичайно….

Індія – бідна країна світу, в якій мільйони голодних дітей. Звичайно, що допомогти кожному неможливо, проте в нас завжди залишається можливість, нагодувати хоча б одну дитину. Нехай ця історія стане для кожного із нас натхненням творити добро, починаючи з найменшого.

Молодий чоловік, Ахілеш Кумар, обідав в одному із ресторанів міста Малаппурам. Приступивши до трапези, він звернув увагу, що з вулиці через вікно за ним спостерігають четверо голодних очей. Це були маленькі діти: хлопчик та дівчинка. Вони так уважно дивилися як він споживає свій обід, що хлопець не витримав і вийшов до них на вулицю. Він запитав, чи хочуть вони їсти. Двоє дітей жваво та енергійно закивали головами. Тоді Кумар запроси їх за свій столик.

Вже в ресторані Кумар дав дітям меню і сказав, щоби вони вибирали все, що тільки хочуть. Проте через хвилювання та голод діти не змогли промовити жодного слова, тільки вказали на тарілку з його обідом. Кумар замовив кожні дитині таку ж саму їжу.

Доки готувалося замовлення, хлопчик не зміг відвести очі від тарілки Ахілеша. Тоді дівчинка відвела його в туалет помити руки. Повернувшись, вони побачили такий бажаний обід.

Вмить тарілки залишилися порожніми. Поки діти їли Кумар дивився на них. Вони були брудні, розтріпані, в порваній одежі. Вони не могли приховати тієї радості, що можуть їсти в такому розкішному ресторані, де все таке красиве та смачне. Діти поїли й попросили дозволу піти, подякувавши невідомому добродію. Хлопець відпустив дітей. Ахілеш неквапно доїв свій обід і попроси рахунок за трьох: себе і двох дітей.

Офіціант приніс рахунок і загадково посміхнувся. Спочатку Ахілеш не віддав цьому належного значення. Проте, подивившись на рахунок, він побачив, що там не було цифр, а тільки слова подяки. Адміністрація ресторану вирішила віддячити Кумару за його благородний вчинок.

На рахунку було написано: «Немає нічого більшого гідного захоплення та поваги, як людина, котра допомагає іншим. Бажаємо вам добра і благословення на вашому шляху».

Чини іншим добро і воно досить швидко повернеться до тебе.

Це і є виконанням Божого Слова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *