Де і як збирається помирати кожна людина?

Досить рідко можна почути від людини, що вона думає про смерть. Так, ніби збирається жити вічно. Звичайно, що цікавіше думати про футбол, гроші, різноманітні речі. Проте тема смерті нікого не оминула і не омине.

В книзі Проповідника ми знайдемо чимало слів, присвячених смерті, напевно, найбільше, ніж будь-де в Біблії. Тут відношення до смерті уособлюється із поглядом на життя. Якщо життя – суєта суєт, то смерть – це визволення. На жаль, думки про майбутній суд Божий не дуже тішить нас, смертних.

Коли ми молоді, то, зазвичай, звикли думати, що до часу нашої смерті ще досить довго, вона далека від нас, майже нереальна. Насправді ж, смерть така ж неминуча для всіх, як старців, так і молодих людей.

Якщо ж спостерігати за своїм життям з позиції самолюбної людини, то вона абсолютна та самоцінна.

Добре, що я отримав вищу освіту           

Добре, що я по-модному одягався

Добре, що в мене багато друзів   

Добре, що я ходив на фітнес

Добре, що у мене багато грошей

Добре, що я багато працював

Сенс людського життя полягає в пошуку та пізнанні Бога, в Його Господньому страху та майбутній зустрічі із Творцем. Той, хто знайшов та пізнав Бога, не промарнував своє життя, а гідно прожив на землі.

«Як вийшов з лона матері своєї нагий, так і повернеться; нічого не візьме за собою» (Проп. 5:14). Ісус Христос також закликає нас: «Не збирайте собі скарбів на землі, де міль і хробацтво нівечить, і де підкопують злодії і викрадають. Збирайте собі скарби на небі, де ні міль, ані хробацтво не нівечить і де злодії не пробивають стін і не викрадають» (Мт. 6:19-20).

Усім нам слід збирати якнайбільше небесних скарбів та усвідомлювати, що земні скарби – це марнота.

Кожному із нас слід задуматися над сенсом життя, адже воно досить коротке. Живімо з Богом, любімо ближнього, здобуваймо небесні скарби – це все, що найважливіше та найпотрібніше кожній людині.

І, пам’ятаймо: ми тільки гості на цій землі, нам правдивий дім на небесах.

Фото: Pixabay

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *