Для чого Ісус прийшов у світ?

Сьогодні ми із вами прийшли до Христа, Бога і Спасителя нашого. Наші віруючі серця переносять нас з вами через століття, через відстані та звертають наші душі до великого чуда – чуда появи у світ Бога.

Ми з вами не самотні, але маємо велику опору у своєму житті, бо з нами Бог!. З нами Бог, Котрий прийшов до нас не для того, щоби докоряти нам і нагадати про нашу із вами негідність та нікчемність. З нами Бог, Котрий прийшов до нас не для того, щоби запитати, що ми доброго зробили у житті. З нами Бог, Котрий прийшов до нас не для того, щоби примусити нас труситися перед страхом Його Божества. Але з нами Бог, Котрий народився безпомічним немовлям. З нами Бог, Котрий воплотився та став Людиною. З нами Бог, Котрий став Людиною для того, щоби ми з вами з’єдналися із Богом.

Він прийшов у наш світ, щоби наші гріхи взяти на Себе. Він прийшов у світ для того, щоби нашу відповідальність взяти на Себе. Він прийшов у світ для того, щоби ми не померли, але мали вічне життя. Він прийшов у світ, бо Він – Бог милосердний, бо Він – Бог любові. І Він любить нас і прийшов до нас, щоби допомогти нам.

Волхви, великі мудреці, прийшовши здаля, принесли подарунки народженому Дитяти Христу – золото, як царю; ладан, як Богу; миро, як людині, котра має померти. І ми, прийшовши у Храм, чи можемо похвалитися якимись духовними подарками, котрі можемо покласти до стіп Дитятка Христа. Швидше за все ми самі прийшли просити, щоби Немовля Ісус обдарував нас золотом віри, благоуханним ладаном молитви і надії, справжнім миром – смиренням наших сердець, любов’ю один до одного.

Господь любить нас, тому обдарує цими дарами, котрі так необхідні для нас. Адже він і народився у світі не для того, щоби приймати почесті та славу. Він народився, щоби дарувати нам найнеобхідніше: віру, надію, любов. І ці три дари – це ключі до вічного життя, котре відкрив нам народжений Ісус.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *