Кому ми повинні догоджати

Ми прагнемо догоджати всім людям. Проте буває так, що догоджаючи одній групі людей, інша група на нас злиться. Проте нам слід пам’ятати, що навіть Господь не може догодити всім.

Ісус жив з єдиною метою: догодити Своєму Небесному Отцю. «Не спроможен я нічого діяти від себе самого. Суджу я так, як чую, і суд мій справедливий, бо шукаю я не своєї волі, лише волі того, хто послав мене» (Ів. 5:30).

Якщо ми не знаємо, кому прагнемо догодити, то ми доволі легко піддамося впливу критики, нас досить легко втягнуть в змагання, бо нас буде хвилювати тільки те, що хтось буде завжди попереду нас. А це в свою чергу приведе до конфліктів, роздратування, розчарування, адже те, кому ми будемо прагнути догодити не принесе нам справжнього щастя.

Нас слід визначитися з пріоритетами та розпочати догоджати тільки Господу. Якщо ми це зробимо, то наше життя набагато спроститься. Адже догодити Богу – це зробити правильний крок.

Ми любимо звинувачувати інших людей, кажучи: «Ти примусив мене… Мені це потрібно… Я повинен. Я зобов’язаний…». Хто це нам сказав?. Ніхто не може примусити нас щось робити. Все залежить від того, чи прагнемо ми позитивних чи негативних наслідків.

Ісус знав, Хто Він такий, Він знає, ким є кожна людина на планеті. І якщо ми вирішимо сьогодні догоджати тільки одному Богу, то наше життя стане легким та правильним.

Фото: pixabay

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *