Не відволікайтесь…

Один із найважливіших тестів, з якими ми зустрічаємося на шляху досягнення того, до чого нас покликав Бог – це наша реакція на відволікання нашої культури.

Відволікання популярністю. Якщо ми весь час переживаємо через те, що думають про нас інші люди, ми відволікаємося від свого призначення.

Відволікання задоволенням. Це нормально – радіти та веселитися, зручно себе почувати, але, якщо це стає головним фокусом нашого життя, то ми ніколи не виконаємо своє призначення.

Відволікання прибутком. Ми не можемо служити і Богу, і грошам. Тому матеріальні статки не повинні перетворитися на головний фокус нашого життя.

Відволікання власністю. Оцінка нашого успіху не залежить від кількості тих чи інших речей, а тільки від виконання Божої волі. Тому нам слід збирати собі скарби, які ми зможемо забрати з собою у вічність.

Якщо ми прагнемо бути з Богом, то нам слід відрізнятися від інших. А найголовнішим фокусом нашого життя повинні стати відносини з Ісусом. Нам слід молитися, щоби Бог дав нам мужність відрізнятися від інших та йти проти культурних стандартів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.