П’ять подарків невезіння

Везіння – це надзвичайний досвід. Ми всі прагнемо до нього, але воно не завжди допомагає нам розвиватися та вдосконалюватися. Відчуваючи везіння, досить легко повірити у свою вагомість та розпочати думати, що ми кращі, аніж є насправді. Проте, як не дивно, саме із невезінь ми черпаємо більше уроків, аніж із досягнень. Та й найуспішніші люди більше переживали розчарувань, аніж досягнень.

По-перше, невезіння робить нас сильнішими. Дуже тяжко переживати невезіння вперше. Ми можемо відчувати себе так, ніби наше життя закінчене, немов нас принизили. Проте, коли ми переживаємо негативний досвід, тоді ми стаємо сильнішими та мудрішими. Насправді, ми зовсім не принижуємося, а збагачуємося знанням та досвідом, котрих раніше в нас не було.

По-друге, невезіння схиляє нас більше бути більш розсудливими. Часто люди приймають успіх, навіть не задумуючись про це. Проте, коли людину очікує невезіння, тоді вона добре роздумаю: «А чому так сталося? Що потрібно змінювати Чого добиватися?».

По-третє, невезіння здатне виявляти як наші чесноти, так і наші недоліки. Саме тоді ми здатні осмислити, де зможемо справитися самі, а, де потрібна підтримка друзів. Везіння заставляє думати, що ми гарні у всьому, а це далеко від правди. Насправді ми гарні зовсім в чомусь одному, а в інших галузях ми дуже слабкі. І саме невезіння допомагає це зрозуміти.

По-четверте, невезіння веде до смирення, тоді, коли успіх схиляє до гордині. Переживаючи невезіння, ми бачимо межу своїх можливостей та здібностей, а також необхідність підтримки інших.

По-п’яте, невезіння схиляє нас до навчання та росту, щоби в майбутньому не повторити тих самих помилок.

Більшість лідерів вважають, що саме невезіння та невдачі допомогли їм стати такими.

Ми ж повинні дякувати Богу за наші везіння та невдачі, бо вони допомагають нам зростати та здобувати досвід.

Фото: pixabay

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *