Потрапивши в духовну залежність…

Людина створена так, що може доволі легко потрапити в емоційну залежність від інших. Об’єктом нашої залежності можуть бути різноманітні люди: батьки, дружина чи чоловік, діти, друзі, спільнота. Якщо ми не отримуємо такої бажаної уваги, то починаємо страждати, плакати, депресувати та втрачати інтерес до життя. Нам так добре, коли ми отримуємо бажану увагу; і так погано, коли не отримуємо її.

Як вийти із такого стану? Як отримати свободу від інших?

По-перше, потрібно визнати свою залежність і розкаятися перед Богом за неї. Бог зацікавлений нашою свободою, тому й чекає, коли ми звернемося до Нього.

По-друге, вивчати Слово Боже, дозволивши йому проникнути в кожну сферу свого життя. Бог – не людина. Він завжди поруч, Він зацікавлений нами, Він переживає через наш біль, сум та рани.

«Бог не людина, то й не рече неправди, не чоловік він, то й не має чого каятись. Чи може ж він твердити, а ділом не ствердити? Чи може сказати, а не доказати?» (Числ. 23:19).

Якщо ми перебуваємо в емоційній чи духовній залежності від іншої людини, якщо наша душа прив’язана до когось, але не до Бога, то пам’ятаймо, що тільки Бог подає нам свободу. Прийдімо до Нього. Він визволить нас та зробить вільними.

Фото, ілюстративне:StockSnap із сайтуPixabay

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *