Ісус спасає нас від смерті

«А що діти були учасниками тіла і крови, то й він подібно участь у тому брав, щоб смертю знищити того, хто мав владу смерті, тобто диявола, і визволити тих, що їх страх смерті все життя тримав у рабстві» (Євр. 2:14-15).

Смерті, напевно, бояться усі люди. І це не дивно, адже ми не знаємо, що там, попереду: нове життя чи безкінечні муки. І вже від тепер починаємо боятися померти, забуваючи, що Ісус Христос врятував нас від цього жахливого страху. Він не тільки спас нас від гріха, але також і від сили смерті та страху.

В Євангелії від Івана описується подія смерті Ісуса Христа: «І, скоштувавши оцту, вимовив Ісус: «Звершилось»; і схиливши голову, віддав духа» (Ів. 19:30). Слово «tetelestai» з грецької мови перекладається, як «звершилося» – це був бойовий вигук Господа, торжественне слово героя, котрий отримав перемогу. Господь говорить, що Він здолав смерть, що Він повернув нас до життя, що Він – це Воскресіння. І всі ми зможемо воскреснути, коли будемо вірити в Нього. Смерть доті стане не кінцем, якого слід боятися, а початком до нового життя.

Чи потрібно тоді нам, християнам, боятися смерті? Христос помер на хресті за кожного із нас. Смерть не має більше влади ані над Ісусом, бо Він її здолав, ані над нами. Це тільки перехід у краще життя. І ми повинні довіряти Ісусу своє життя.

«Бо коли через переступ одного смерть царювала завдяки (чинові цього) одного, то тим більш ті, що одержують щедро ласку і дар оправдання, царюватимуть у житті через одного Ісуса Христа» (Рим. 5:17).

Біблія також підкреслює, що кожен із нас грішить, а покарання за гріх – смерть. Проте Бог так нас любить, що посилає Свого Єдинородного Сина, Ісуса Христа, відкупити нас від усіх гріхів, відновити утрачений Образ Божий, привести в Божу сім’ю і спасти від страху смерті. І це все ми можемо зробити, коли будемо вірити в Ісуса, дотримуватися Божих Заповідей і обов’язково каятися. Адже ми маємо зрозуміти й усвідомити, що Христос не зможе спасти нас, якщо ми того не будемо бажати.

 Тому у цей час Великого посту так важливо не тільки закрити свої уста на певну їжу, але й на осудження, осквернення, осміяння, брехню, лукавство й працювати над своїм спасінням. Якщо і впали у гріх, то ставайте й кайтеся, й прямуйте до Христа, бо тільки в Ньому ми отримаємо вічне життя.

Фото ілюстративне: Pixabay

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *