Що потрібно зробити, щоби перемінити своє життя?

«Вам треба позбутися, за вашим попереднім життям, старої людини, яку розтлівають звабливі пристрасті» (Еф. 4:22).

Зміни потребують прийняття рішень. Недостатньо просто міряти про них. Недостатньо просто бажати змін. Для того, щоби людині перемінитися, їй потрібно прийняти чимало різних рішень. Найперше, людина повинна сама захотіти змінюватися.

Зміни повинні бути послідовними та бажаними. Якою людина стане через півроку? Чи буде їй краще, аніж тепер? Чи стане вона здоровою, сильною та мудрішою? Чи буде вона щасливою? Чи буде в неї менше боргів? Чи стане вона такою людиною, якою бажає її бачити Бог?

Перше, що потрібно зробити людині – прийняти рішення змінюватися.

Дуже часто ми бажаємо, щоби Бог змінив нас. Проте цього не відбувається. Бог очікує цього від нас самих. Він чекає, що ми скажемо: «Так, Господи, я готовий до цих  перемін».

Адже, для того, щоби зростати, людині потрібно прийняти рішення бажати цього. Немає росту без змін, немає змін без втрат, немає втрат без болю. Якщо людина бажає зростати, то їй потрібно буде змінюватися, а зміни означають, що їй прийдеться відпустити старе, щоби здобути щось нове.

 Людині потрібно позбутися старих звичок, відпустити застаріле мислення. Їй потрібно перестати триматися за старе.

Біблія говорить, щоби нам слід «позбутися, за вашим попереднім життям, старої людини, яку розтлівають звабливі пристрасті» (Еф. 4:22).

Зберімо в кулак силу волі і відпустімо їх: старі звички, образи, поведінку та, найосновніше, гріхи.

Святе Письмо застерігає нас позбутися старої людини та розпочати довіряти Богу: «Бо то Бог викликає у вас і хотіння, і діяння за Своїм уподобанням» (Фил. 2:13).

Фото: pixabay

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *