За все будьмо вдячні Богу

Життя на Землі досить складне те непросте, але тільки в тому випадку, коли людина прагне жити без Бога.

Існує незвичний спосіб здобути Бога та отримати невидиму нитку, котра зв’язує кожну людину із Його Всемогутністю.

Цей спосіб є досить простим для кожного із нас. Нам потрібно тільки навчитися дякувати… Бути вдячними за все те, що нас оточує… Буди вдячними за те, що відбувається з нами та з нашим життям… Бути вдячними Небесному Творцю за дар життя.

Якщо ми бажаємо чуда в нашому житті, то дякуймо Богу: «Дякую Тобі, Боже, що у мене є і тричі за те, що у мене немає!». Саме подяка дозволить нам вирватися із сірих буденних кайданів.

Найперше ми повинні бути вдячними Богу за дар нашого життя. Задумаймося: в скільки б ми оцінили наше життя: 1000 – 10 000 – 1 000 000, а можливо і 1 000 000 000 000…. Найцікавішим є те, що наше життя дісталося нам від Бога взагалі безкоштовно. Як же тоді наше тіло? Скільки вартують наші ноги, руки, голова? В скільки б ми оцінили здатність бачити, чути, дихати, розмовляти, ходити? Скільки нам не шкода а наших близьких, рідних, друзів? Невже ми немає за що дякувати Богу?

Після подяки за своє життя ми маємо бути вдячними Богу за речі, на перший погляд, такі буденні. Коли ми будемо щиро, цілим своїм серцем дякувати Богу, то помітимо, як все навколо нас перевтілюється. Змінюються звуки, які колись нас дратували, змінюється весь світ, наповнюючись радістю та любов’ю. Тоді ми розуміємо, що нам більше нічого і не потрібно – ми і так вже досить багаті.

Найголовніше, за що ми маємо бути вдячними Богу в нашому життя – це за наші проблеми, труднощі та перешкоди. Тоді вони самі зникнуть, вирішаться, розв’яжуться. Пригадаймо історію монаха, котрого ув’язнили, мучили, годувати тільки черствим хлібом та поїли гнилою водою із калюжі. Проте він, на подив усім, з кожним днем ставав все міцнішим, а вигляд його переобразився. Пізніше він розказав, що кожного разу, як їсти те, що йому подавали, він дякував Богу за свої терпіння та страждання. Після подячної молитви вода ставала джерельно чистою, а хліб перетворювався на запашну булку. Які надзвичайні чуда творить Бога для тих, хто вдячні Йому за все, що їм дається.

Будьмо вдячними Богу за кожний день свого життя, за кожну хвилинку, кожну секунду. Будьмо вдячними Богу за наші сім’ї, родини, близьких та дорогих нам людей. Будьмо вдячними Йому за все.

«За все дякуйте: така бо воля Божа щодо вас у Христі Ісусі» (І Сол. 5:18).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *