Завтрашня мужність починається з сьогоднішнього рішення

Чи бажаємо ми дізнатися, чи у нас вистачить сміливості й рішучості вистояти, коли всі навколо будуть чинити неправильно? Чи зможемо ми зберегти чистоту, коли навколо буде тільки обман та несправедливість? Чи будемо продовжувати жити зі своїми переконаннями, коли всі будуть осміювати нас? Чи збережемо свою віру, коли навколишнє середовище буде вороже налаштоване проти нас?

Ми зможемо все пережити й перебороти, коли будемо володіти такою чеснотою, як мужність. Мужність не виникає просто так, з нізвідки, вона виникає, існує та виходить від постійності у молитві.

Мужність у ямі із левами приходить від постійної молитви. Мужність Даниїла появилася в той час, коли його кинули у яму із левами. Вона стала результатом його щирих молитов та вірності Богу. Даниїл вирішив іти за Господом. Він постійно спілкувався з Ним, виливав Йому всі свої проблеми та клопоти.

Мужність розвивається впродовж усього життя через невеликі та послідовні рішення. Це не відбувається в одну мить. Невеликий крок, який ми сьогодні приймемо, такий як: посвячення себе щоденній п’ятихвилинній молитві, впродовж тривалого часу збудує модель послуху, котрий буде запрограмований у нашому серці.

Рішення сьогодні – відіб’ється у майбутньому. Тільки молімося й будьмо вірні Господеві.

Фото ілюстративне – Pixabay

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *