Зростайте, сійте та ходіть у вірі

«Як, отже, ви прийняли Господа Ісуса Христа, так у ньому перебувайте; вкорінені в ньому, збудовані на ньому і зміцнені в тій вірі, якої ви навчились, поступаючи в ній наперед з подякою» (Кол. 2:6-7).

Бог прагне, щоби кожен із нас зосередився на рості, сіянні та ходженні у вірі.

По-перше, Господь хоче, щоби ми зростали у вірі. Він не бажає, щоби ми й надалі залишилися духовними немовлятами, але зростали й сіяли у вірі. Він прагне навчити нас бути щедрими, бо в іншому випадку ми не зможемо бути схожими на Христа, коли не навчимося ділитися з іншими.

Та й Святе Письмо наголошує: «Хто скупо сіє, скупо буде жати; хто ж щедро сіє, той щедро жатиме» (ІІ Кор. 9:6). Цей закон сіяння й жнив стає істиною в кожній сфері нашого життя. Якщо ми будемо сіяти критику, то її й пожнемо. Якщо сіятимемо любов, то отримаємо взамін любов. Сіятимемо добро – пожнемо добро. І завжди пожнемо більше, аніж засіяли. Коли ж ми садимо одне кукурудзяне зернятко в землю, то не отримуємо взамін тільки одне зернятко, а велике кукурудзяне стебло із багатьма качанами. Ми завжди отримаємо більше – позитивного чи негативного – із того, що вкладаємо у своє життя.

По-друге, Бог хоче, щоби ми ходили у вірі. «Вірою Авраам, покликаний, послухався і вийшов до краю, що мав узяти у спадщину, і пішов, не знаючи, куди йде» (Євр. 11:8).

 Як би ми вчинили, перебуваючи на місці Авраама? Авраам був вже на схилі літ, його життя наближалося до кінця. Він прагнув відійти від буденних справ й заспокоїтися. І саме в цей час Бог каже: «Аврааме, ще не час зупинятися, стряси із себе пилюку і приготуйся до великої мандрівки». І Авраам слухається Господнього голосу і йде в невідомі землі.

Це ж саме стосується і нас. Коли ми будемо жити вірою, то постійно повинні будемо йти туди, куди не планували іти. Адже все, що Бог робить у нашому життя, все відбувається по Його благодаті й по нашій вірі. Нам важливо розвивати свою віру, бо: «Без віри не можливо подобатися Богу, бо хто приступає до Бога, мусить вірити, що він існує і дає нагороду тим, які його шукають» (Євр. 11:6). «Нехай вам станеться за вашою вірою!» (Мт. 9:29). «… все бо, що не з віри, – гріх» (Рим. 14:23).

Фото ілюстративне – www.freepik.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *