Убивці, котрі сьогодні руйнують Україну, убивають Христа…

Так багато зла, брехні та обману, руйнувань та ненависті приносила із собою радянська влада. Впродовж усієї її історії ми бачимо тільки криваві вбивства, знущання та руйнування.

Ми бачили, як усіх, хто вірив у Ісуса Христа, радянський суд робив злочинцями та відправляв за грати, на виправлення та перевиховання. Деяких відправляли на каторгу. Інших, за віру у Бога, звільняли з роботи та виганяли з інститутів. Так діяла радянська демократія.

Ми бачили, як радянські війська, ввійшовши у Прагу, танками давили людей, котрі бажали волі й незалежності.

Ми бачили, як радянські війська, ввійшовши в Афганістан, десять років бомбили країну, вбивали людей. І ніхто не знає за для чого все це жахіття творилося.

Ми бачили, що радянські війська творили у Чечні, яка стала для них м’ясорубкою. Там вони показали усю свою жорстокість та ненависть.

І, напевно, немає такої країни, куди б не сунулися визволителі зі своїм миром та бажаннями.

Ось уже четвертий місяць ці ж радянські війська руйнують і нашу прекрасну Батьківщину. І це не Каїн вбиває Авеля, це масові вбивства. З особливою жорстокістю та ненавистю. Тотальне руйнування та винищення. Ракетним обстрілам та авіаударам без розбору піддаються лікарні, школи, будинки українців. Вбивства мирних жителів розглядаються як якійсь неймовірні вчинки. А масштаби мародерства та крадіжок навіть неможливо описати й зрозуміти.

На відміну від інших країн – Україна стоїть та бореться. І вона все здолає, бо з нею Бог.

А усім, християнам, потрібно чітко розуміти де тут злочинець, а де жертва. І захищати жертву. І не оправдувати вбивць.

Наш Бог – це Бог любові. Убивці ж, які коять зло, котрі вбивають та руйнують Україну, сьогодні вбивають Христа.

Попереду Божий суд. І кожен із нас дасть відповідь за все, що накоїв у своєму житті. І прийде тоді заслужена нагорода чи заслужена кара.

Сьогодні ж ми маємо випрошувати у Бога ласки та миру для України. Бо тільки Він один може допомогти. Бо, якщо Бог із нами, то хто наважиться вийти проти нас.

З Богом до перемоги!

Зображення ілюстративне – www.freepik.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *