День сім’ї

15 травня – відзначається як міжнародний день сім’ї. Це свято сягає свого початку 1994 року, коли ООН намагалася донести суспільству велике значення і цінність кожної сім’ї.

Генеральний секретар ООН Кофі Аннана зазначає: «Коли зневажаються основні права однієї сім’ї – єдність всієї людської сім’ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою».

Для кожного із нас сім’я – це найбільший і найдорогоцінніший скарб, який ми повинні берегти й охороняти. Вона основується на взаєморозумінні, довірі, турботі, радості, любові. Вона – берегиня людських цінностей, культури, історичної спадщини, чинник стабільності і розвитку. Тут тебе люблять і підтримують, завжди чекають і пробачають.

Саме з сім’ї розпочинається життя людини, її формування, як особистості, як громадянина. Саме в ній людина черпає сили й натхнення, які допомагатимуть їй впродовж цілого життя долати різноманітні труднощі та перешкоди, досягати вершин та добиватися перемог.

Як підкреслив Блаженніший Святослав Шевчук: «Цими днями вся світова спільнота звертає свою увагу, думає, молиться за сім’ю. Всесвітній день сім’ї є особливою нагодою, щоб ще раз ми відкрили для себе великий дар, який Бог Отець зробив для людини, створивши її».

І дальше Глава УГКЦ додає: «Сім’я – це особливий оазис плекання людських стосунків між людьми різних генерацій, різних поколінь. Це простір передавання досвіду від старших до молодших. Ми всі шукаємо захисту в колі своєї родини. Сім’я – спільнота любові. Вона нас сьогодні рятує і дає нам можливість віднайти зміст всього того, що ми переживаємо».

«Нехай всемилостивий Господь благословить українську родину, що є Доброю новиною для нашого народу, держави і для нашого суспільства», – на завершення побажав Блаженнніший Святослав.

Зображення: OpenClipart-Vectors із сайту Pixabay

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *