Чоловік: інструкція по експлуатації

У нас так само є існструкція по експлуатації дружини

Ці поради допомогли б мені в моєму сімейному житті, і зробили б із мене кращу дружину.

 Коли я була дитиною, у мене був вітчим та молодший брат, тому мені здавалося, що я дещо поінформована, хто такі чоловіки і з чи їх можна їсти. Я вияснила з дитинства, що переключати канал на пульті із футболу на «Дісней» не можна. Також не можна резинками від волосся лагодити дверну ручку. Проте деякі моменти я все ж таки пропустила. Жаль. Вони так би допомогли мені в моєму сімейному житті, і зробили б із мене кращу дружину.

Ось мій список:

  1. Чоловіки не вміють читати думки. Натяками з ними розмовляти безрезультатно. Ніби нічого незрозумілого немає у фразі: «Була б я вищою, то дістала б банку на полиці», але краще все ж таки прямо попросити: «Коханий, можеш мені допомогти і достати банку із полиці?».
  2. Чоловікам не подобається чути про проблеми, коли вони щойно увійшли в будинок. Потрібно дати їм час трохи розвіятися, тоді буде набагато легше. Дайте чоловіку трохи відійти від турбот на роботі, щоби вивалити на нього новий список справ.
  3. Чоловікам часто здається, що вони зовсім не відіграють роль духовного лідера сім’ї. Адже вони досить рідко висувають ініціативу щодо духовних питань. Просто деколи їм простіше нічого не робити, аніж бачити розчарування у ваших очах. Замість натяків та звинувачень про ще один день без читання Біблії, просто помоліться за свого чоловіка та підтримуйте його і будь-яких дрібницях.
  4. Чоловіки все сприймають зором. Вони дуже люблять дивитися. Навіть коли ми, жінки, не дуже привабливі чи набрали зайві кілограми, нашим чоловікам приємно дивитися на нас без одежі. Пам’ятайте одне: єдина оголена жінка, на яку дозволено дивитися вашому чоловіку – це ви!
  5. Чоловікам подобається, коли хтось слухає про їхні мрії. Це не означає, що завтра він звільниться з роботи, сяде в човен, щоби відправиться в далекі краї. Проте йому важливо, що хтось це слухав. Тому іноді запитуйте: «Якщо б ти міг робити все, що тільки забажаєш, то що б це було?». Надайте йому простір для мрій.
  6. У чоловіків є вроджене бажання захищати слабких і боротися за чиюсь честь, хоча в реальному житті використовувати це бажання досить нелегко. Нам не потрібно приховувати свої недоліки чи видаватися досконалими жінками. Навпаки, ми можемо звертатися до чоловіка за порадою чи допомогою, надати йому можливість побути героєм.
  7. Хороша їжа і тепла дружина здатні допомогти забути будь-яку тривогу у світі. Не думаю, що тут потрібно буде щось додавати. Просто попробуйте, ваш чоловік не буде заперечувати.

Можливо Вас зацікавить: Жінка: інструкція по експлуатації

Джерело: Христиане

Фото: Рixabay

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *