Чи повинні християни зустрічатися з нехристиянами?

Є чимало причин та цілей для шлюбу, але Ісус відкриває найосновнішу із них: потребу у спілкуванні.

Біблія говорить: «Тому покине чоловік батька й матір і пристане до своєї жінки, і будуть вони двоє одним тілом, так що вони не будуть більше двоє, лиш одне тіло» (Мт. 19:5). Створення Богом жінки стає відповіддю на проблему, котра полягає в тому, що «недобре чоловіку бути одному…» (Бут. 2:18). Тому Бог вирішує створити чоловіку подругу та супутницю життя.

Дивним є те, що на все, що Бог створив, Він сказав: «це добре». Тільки для чоловіка, котрий перебував у самотності, Він сказав: «не добре». І це Господь сказав ще до гріхопадіння людини. Адам чудово проводив час із Богом, в тиші та спокої, в мирі та радості. І все ж він потребував людського спілкування. Це відбулося тільки через те, що Бог створив нас за Своїм образом та подобою, Він завжди прагне спілкування з людиною.

Бог створив Адаму супутницю, рівну йому, схожу на нього, але іншу. Жінка була створена, щоби стати другом та помічником для Адама. Тому і дружба стає важливою ціллю шлюбу. Якщо ж ви на даний час з кимось зустрічаєтеся, то маєте розуміти, що вам потрібно шукати того, хто буде вам рівним, хто буде щирим другом, з яким ви можете поділяти свої почуття та розкривати свою душу.

Тому так важливо, якщо ви християнин, то вам ніколи не потрібно зустрічатися чи одружуватися з людиною, котра не є християнином. Вам потрібно зустрічатися з тією людиною, котра буде надійним супутником у житті.

Уявімо собі ситуацію: ви вірите у Ісуса і так бажаєте поділитися своєю вірою з людиною, котра має стати вашою другою половинкою. Що ж тоді стається? Ця людина просто не розуміє вашої віри, не розділяє вашої християнської позиції. І що тоді ви будете відчувати? Ви відчуєте себе відкиненими і осміяними.

Коли ж ви все ж таки насмілитися укласти шлюб із тим, хто не є християнином, хто не розділяє ваших фундаментальних переконань, то ви будете відчувати себе, як ті дві людини, котрі на протилежних сторонах човна гребуть у різних напрямках. І ці питання будуть торкатися не тільки вашої віри, але й керування грошима, виховання дітей, усіх сфер спільного життя. А це у свою чергу приведе до чвар, непорозумінь, гніву та ненависті один до одного.

Розуміння того, що дружба – це Божа ціль для шлюбу, розкриє всю сутність ваших зустрічей. Бо немає кращого часу за той, коли ви зустрічаєтеся з людиною, котра розділяє вашу віру, погляди, сенс та важливість шлюбу. І саме ця людина має стати вашим найкращим та найближчим другом, з яким ви можете ділити своє життя в радості, любові, мирі й добробуті.

Зображення Pexels із сайту Pixabay

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *