Перебуваючи годинами, а інколи і днями у віртуальному середовищі, людина починає деградувати в реальному житті. Досить часто можна почути, що людям немає чого робити і вони так «вбивають» вільний час, граючи в ігри. Проте досить рідко можна почути, що люди витрачають вільний час на свій фізичний чи розумовий розвиток. Звідси ми бачимо як зростає залежність від інтернету чи ігор.
На даний час, аналізуючи технології чи індустрію комп’ютерних ігор, ми можемо зробити висновок, що більша частина ігор носить окультний характер, а деякі з них напряму затягають гравців в окультний світ, окультну практику, навіть посвячують душу на служіння сатани. Інша частина ігор насичена насильством, кровавими сценами та вбивствами.
Найчастіше персонажі цих ігор – це нереальні істоти, інопланетні монстри, вампіри, роботи-убивці. Таким чином у гравця формується дружелюбне ставлення до цих злих духів. Найчастіше ігри носять яскраво виражений демонічний характер, поступово знищуючи бар’єр, котрий встановив Бог між людиною та падшими духами, а це наносить страшну шкоду для душі.
Залежність від комп’ютерних ігор
На проходження одного рівня в багатьох іграх потрібно витратити від декілька годин до декілька днів. В людини, котра грає в ці ігри, існує великий шанс потрапити в залежність самої гри. Що ж про це нам говорить Біблія? «Уважайте пильно, як маєте поводитися, – не як немудрі, а як мудрі, використовуючи час, бо дні лихі, тому не будьте необачні» (Еф. 5:15-16).
В більшості ігор гравець повинен використовувати магію. Звісно, що дискусія про шкідливість чи користь комп’ютерних ігор буде підніматися завжди. Спільнота не раз виступала проти кровавих сцен в іграх, котрі повільно знищують дитячу психіку.
Люди, котрі знаходилися у віртуальному світі, сприймають реальний світ занадто нудним, сірим та нецікавим. Вони втрачають цікавість до життя, бажання жити. Оживали тільки після того, коли поверталися за комп’ютер. Люди, котрі дні просиджували біля екранів моніторів, не можуть жити в реальному житті. Діти, від котрих забирають чи не дозволяють грати в ігри, впадають в істерики. Досить сумна картина, але насправді всі вони, на жаль, уже перебувають у тенетах залежності.
Джерело: BiblicalFacts
Фото: Рixabay