Під гіпнозом музики

Зміст пісень закарбовується в нашому мозку, незалежно від того чи хочемо ми цього, чи ні. Деякі найбезглуздіші пісні можуть наскільки нам запасти в пам’ять, що, здається, найкращим виходом їх позбутися може бути тільки гільйотина. Ті частини пісні, які постійно повторяються, просто прилипають до нас. Вони заполоняють наш розум тим, що за інших обставин нам і на думку не спало б. Якщо не бути обережним, то те, що слухаємо, читаємо чи дивимося може змінити наші пріоритети, переконання і навіть спосіб мислення.

«За допомогою музики можна гіпнотизувати людей, а довівши ефект до найвищої точки, можна проповідувати їхній підсвідомості все, що забажаєш» (Джимі Гендрікс, легендарний гітарист).

Власник одного винного магазину в Англії зробив такий дослід. У ті дні, коли в торговому залі магазину лунала французька музика, то французького вина продавали на п’ять пляшок більше, ніж англійського. Коли ж, навпаки, звучала німецька музика, то збільшувався продаж німецького вина.

Навіть ті, хто пов’язані із шоу-бізнесом визнають, що музика справляє надзвичайний впив на людину.

«Якщо заволодієш емоціями глядача, то примусиш його забути, що таке логіка. Він у твоїх руках. У MTV ми не працюємо із 14-літніми. Ми ними володіємо» (Боб Пітман, колишній голова ради правління MTV).

Музика надзвичайно велика сила, дехто може використовувати її, щоб просувати свої збочені ідеї. Важкий метал дуже часто пропагує насильство, ненависть, расизм, антисемітизм. За допомогою музики певні групи людей не лише зацікавлюють молодих людей своїми ідеями, але використовують гроші, отримані від продажу дисків, для досягнення своєї ганебної мети.

Не слід сліпо сприймати слова пісень. Зрештою, в багатьох програвачах чи плеєрах є чарівна кнопка, яка дає можливість перейти на наступну пісню. Якщо ти помічаєш, що на котромусь із дисків цю кнопку доводиться дуже часто натискати, то чи не варто перейти на інший альбом.

Спробуй замість того сміття, яке пролітає повз тебе пригадати собі декотрі з Біблійних віршів, які ти ще вивчав в недільній школі, дні народження своїх батьків або якийсь гідний уваги вірш.

 Не бачу злого, не чую злого Стен Кембпбел та Ренді Саузел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *