Телевізійний путівник.

Ще кілька десятків років тому назад існувало тільки три канали та, можливо, стільки ж радіостанцій. Приблизно опівночі на всіх трьох каналах з’являлася сітка, а вранці вони знову оживали. В той час не було ще супутникового чи кабельного телебачення, про відео чи DVD навіть не мріялося, а цензура кров’ю та потом заробляла собі на прожиття – тоді не можна було показувати у ліжку навіть подружжя.

На сьогоднішній час телебачення втратило свою цінність, але в ньому все ж є чимало корисного. Щоб бути об’єктивними, давайте пригадаємо, хоча дещо з цього.

Розширення світогляду

Телебачення може перенести тебе туди, де ти ніколи раніше не був і, напевне, сам ніколи не зможеш туди потрапити: всередину вулкана чи на океанські глибини. Воно допоможе тобі цінувати те, що створив Бог. Телебачення також сприяє тому, щоби люди пізнавали культури різних країн та народів.

Розваги, які завжди «під рукою»

Небагато в житті є влаштовано так зручно як телебачення. Варто тільки натиснути на кнопку і ти знайдеш розваги як і удень, так і серед ночі. Для цього зовсім не обов’язково одягатися та кудись їхати. При цьому ти можеш сидіти в себе на дивані та їсти макарони прямо з каструлі.

Можливість перейняти чиїсь досвід

Найбуденніший перегляд телешоу або фільмів разом із сім’єю чи друзями має надзвичайну здатність об’єднувати. Вечірка з приводу трансляції суперкубка може перетворитися на справжню розвагу.

Уроки життя

Телебачення може бути важливим життєвим уроком. Деякі шоу та ігри піднімають рівень нашого інтелекту, а комедії та драми допомагають зрозуміти нам стосунки між людьми, оцінити себе та оточуючих.

Фото: Рixabay

Не бачу злого, не чую злого. Стен Кембпбел та Ренді Саузел

Можливо Ви захочете почитати:

 

Твоя музика мені заважає
Ідолопоклонство в музиці
Під гіпнозом музики
Музика чи дзвін у вухах?
Де проходить межа дозволеного?
Чи впливають на тебе реклама, кінофільми чи музика?
Вміння розрізняти те що нам корисно
Чи твої розваги впливають на тебе?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *