Твоя музика мені заважає

Можливо, музика і справді краще звучить, коли ти слухаєш її, притулившись вухом до колонки, або, горлаючи пісні на рок-концертах, коли тобі роблять зауваження, що твоя музика комусь заважає, то варто збавити звук та вибачитися.

Те, що ти отримуєш насолоду, слухаючи голосну музику не дає тобі права нав’язувати цю «насолоду» своїм батькам чи оточуючим. В посланні до Римлян написано: «Любіть один одного братньою любов’ю. Пошаною один одного випереджайте» (Рим. 12:10). Музика повинна об’єднувати, а не розділяти людей, крім цього голосна музика може зіпсувати твій слух.

Задумайся, чи не стоїть музика, яку ти слухаєш між тобою та Богом, оскільки вона:

Займає занадто багато часу?

Засмічує мозок ідеями, які, зрештою, переконують мене, що ці стосунки не такі вже і важливі?

Підштовхує мене до непослуху Богові?

Закликає поклонятися комусь іншому?

Перетворює мене на сноба, який насміхається з інших людей?

Провокує конфлікти з тими, хто вважає, що я слухаю музику занадто голосно?

Отже, подаємо поради, які можуть тобі пригодитися:

Відведи час для тиші

Можливо спершу тобі буде незвично залишатися наодинці зі своїми думками та тиша є корисною для мозку. Надмірний гамір уповільнює розвиток твого розуму.

Бог часто промовляє до тебе ледь чутним голосом «немов тихесенький лагідний вітерець», про це пише І книга Царств 19:12. Невже ж ти, через занадто гучну музику та гамір навколо тебе, хочеш пропустити момент, коли до тебе буде промовляти Господь.

Відведи час для «музичної десятини»

Деякі християни можуть слухати тільки християнську музику. Якщо ти не належиш до їхнього числа, то, можливо, варто хоча б частину часу, який ти віддаєш для прослуховування музики, присвячувати тій музиці, яка спрямовує твою увагу тільки на Бога.

Пам’ятай, музика – це велика сила. В 1997 році 21-річний юнак заблукав у лісі, в штаті Вашингтон. За 9 днів він втратив понад 10 кілограм ваги та надзвичайно виснажився, але раптом він почув звук флейти та волинки. Він пішов на цей звук і опинився в таборі рятувальників. Виявилося, що вони не мали з собою жодних музичних інструментів, так само як магнітофонів та радіоприймачів та все ж музика врятувала життя цьому хлопцеві.

Можливо, музика не врятує твого життя, але, якщо ти навчишся розрізняти та вибирати, то це, без сумніву, збагатить його.

Фото: Рixabay

Не бачу злого, не чую злого. Стен Кембпбел та Ренді Саузел

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *