Завжди радійте і життя переміниться

Людина, котра радіє щастям інших людей, завжди сама буде щаслива.

Для людини радість – це бажане почуття. Все людське життя проходить в пошуках радості. Бажання щиро радіти за інших дається не кожній людині.

Такий навик потрібно сприймати. Як дарунок від Господа. Коли людина радіє за інших, тоді вона не спроможна заздрити, вона не користолюбна, не егоїстична, вона не здатна ненавидіти світ.

Як бачимо, радість за інших людей, ніби очищує внутрішній світ людини від поганих відчуттів та звичок, котрі можуть роз’їсти її як іржа.

В житті знаходимо багато прикладів, коли заздрісна людина багато хворіє, ще більше заздрить та злиться на здорових людей.

Здатність радіти за інших – це продовження свого особистого життя, наповнення його спокоєм та доброзичливістю.

Як часто люди в пошуках щастя вдаються до якихось неприродніх, нездорових, обманливих та небезпечних способів, коли є такий доступний, гуманний всеперемагаючий спосіб – радіти за іншого.

В Біблії знаходимо біля двохсот текстів, в яких Бог закликає нас радіти. Якщо б Бог не хотів, щоби ми раділи, то Він не згадував би скільки раз на сторінках Святого Письма цього слова.

Дуже важливо бути вдячними Богові за все те, що мм маємо у своєму житті. Важливо навчитися цінувати те, що маємо та бути задоволеними у всьому. Це обов’язково перемінить наші життя, наповнить їх радістю та любов’ю.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *