Жінка: інструкція по експлуатації

У нас так само є існструкція по експлуатації чоловіка

Лист сину, який недавно став чоловіком

Ось і наблизився той день, з котрого розпочинається відлік періоду твого життя, коли ти став краще розуміти свого батька. Тепер ти відповідаєш не тільки за себе, але і за ту, кому на престолі ти склав обіцянку любити і в хворобі, і в здоров’ї. Я сподіваюся, що належним чином підготував тебе до сімейного життя. В день мого весілля батько, твій дідусь, дав мені лист паперу, котрий я зберіг до цього часу. Тепер він твій.

Пам’ятка новоспеченому чоловіку:

  1. Весілля – день народження нової сім’ї. І твоя дружина – подарунок. Тільки ось – вона не іграшка. Ти не можеш награтися неї вдосталь, а потім сказати, що вона тобі набридла. Це подарок такий, який потрібно берегти досить пильно, боячись втратити, загубити. Як той білет на концерт U2, який ти отримав на своє шістнадцятиліття, на який ти цілих півроку боявся навіть дихнути, перевіряючи його кожного дня, з нетерпінням очікуючи довгожданого концерту. Бережи її.
  2. Напевно, ти вже в курсі. Тим не менше. Принцесам також потрібен туалет. Навіть, якщо до весілля все говорило про протилежне. Відвідують. Не дивуйся. Це нормально. Повір, відкриття, які зробить твоя жінка після весілля, будуть більш шокуючими.
  3. Відкрий свій гаманець, подивися на кредитки та купюри. Це тепер не твоє. Це – спільне. Ти більше не можеш просто купити собі новий телефон чи ігрову приставку. Все це тепер – предмет для обговорення. Сподіваюся, що твоїй дружині батьки також дали таку пам’ятку, і вона в цей час дивиться в свій гаманець, осягаючи основи управління сімейним бюджетом. Якщо ні – саме в цей час вам потрібно про це поговорити.
  4. Тепер, коли ви із дружиною живете окремо від батьків, прати, готувати, прибирати, ремонтувати крани, забивати цвяхи, прасувати, весь цей список домашніх справ – він ваш спільний. Світ не зруйнується, коли дружина відремонтує кран, а ти звариш їсти. А ось сім’я може дати тріщину, якщо ви будете перекладати один на одного зі словами: «це твоя робота». Запам’ятайте, сім’я – це не 50% на чоловікові, а 50% на дружині. Сім’я – це 100 % від кожного.
  5. Твоя бабуся любила повторювати, що будь-який хто може сказати: «Я не вмію», не вміти – легко. Якщо чогось не вмієш, то вчися. На це у тебе ціле твоє життя. До речі, коли твоя дружина чогось не вміє, то ти, перш, ніж сварити її за це, пригадай про все, чого не вмієш ти.
  6. Тепер поговоримо про вірність. Я виховав тебе так, що мені не потрібно ще раз повторити тобі: в твоєму ліжку може бути тільки одна жінка – твоя дружина. Проте вірність, вона не тільки до ліжка відноситься. У спілкуванні із протилежною статтю притримуйся простого принципу: твої відношення з цією жінкою не можуть бути ближчими, аніж відношення цієї жінки із твоєю дружиною.
  7. Ніколи не скаржся на дружину своїм друзям. Про свої «косяки» розказуй їм із задоволенням. Про «косяки» дружини розмовляй тільки із нею.
  8. Гроші і діти. Запам’ятай ці два слова. Саме через них ви будете сваритися найчастіше. Не дивуйтеся. Тому починайте про це говорити вже тепер, поки у вас не має ані одного, ані другого. І, звичайно, сваритися ви будете, і це нормально. В наступному пункті якраз про це.
  9. Коли сваритеся, пам’ятайте, що ви дані один одному на ціле життя. Ти не можеш просто взяти і втекти назад в мій дім. І дружині твоїй до мами втекти – також не варіант. Якщо переговори зайшли у глухий кут, можна вийти в іншу кімнату на деякий час, проте потім потрібно повернутися і продовжити розмову. Ні одна сварка не вирішиться сама собою без участі конфліктних сторін. Розмовляйте до того часу, поки не вирішити проблему. Навіть, якщо для цього потрібно буде відвести весь час, який у вас є.
  10. І, останнє. Існують два слова, сказавши які, тобі буде досить добре. Проте ці два слова здатні творити чудеса: вибач і дякую. Частіше дякуй своїй дружині. Навіть за те, що тобі видається найменшою дрібничкою. І за таку ж найменшу дрібничку ти повинен бути готовий вибачитися. Скільки конфліктів виникає через те, що хтось поскупився сказати: «дякую», скільки конфліктів не вдалося загладити, через те, що хтось не сказав: «вибач». Так що вибач, якщо мій список тобі не сподобався, і дякую, що дочитав його до кінця.

Я зберігав цей список протягом цілого свого життя і можу тобі сказати, що він зовсім не повний. Твоє сімейне життя тільки починається, і тобі потрібно буде дописати до цього списку свої пункти. Бережи свою сім’ю. бережи свою дружину. Бережи себе. І вітаю вас.

Можливо Вас зацікавить: Чоловік: інструкція по експлуатації

 

Джерело: Христиане

Фото: Рixabay

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *