Чи все, що ми чуємо, походить від Самого Бога?

Так багато у нашому світі голосів: ЗМІ, телебачення, газети, журнали, навколишні люди, стали такими гучними й сильними, що ми перестали розуміти, а де тут голос Бога?

Святе Письмо дає нам чіткі вказівки, яким способом ми маємо вчитися розпізнавати голоси в останні віки: «Вони від світу, тому й говорять по-світському, і світ їх слухає. Ми – від Бога. Хто знає Бога, слухає нас; хто ж не від Бога, не слухає нас. З цього спізнаємо дух правди й дух омани» (І Ів. 4:5-6).

Отже, голос Бога завжди співпадає зі Словом Божим. «Слово твоє – світильник перед ногами в мене, світло на моїй стежці» (Пс. 118:105). «Слова Господні – слова щирі, випробуване срібло, очищене від землі, сім раз перелите» (Пс. 12:7). Це, на перший погляд, здається таким простим, і ми починаємо втрачати пильність, забуваючи, що сатана провокує кожного християнина відступити від основ віри й прийняти дух омани. Коли ми починаємо думати, що чуємо саме голос Божий, то повинні остерігатися гордості, котра примусить нас противитися Слову Божому, як нашому еталону.

Отже, голос Бога можна розпізнати через поради праведних людей. Божі слова завжди підтверджуються тими людьми, котрим ми залюбки довіряємо. Тому так важливо не боятися поділитися з ними тим, що ви чули від Бога. І вони або підтвердять, або спростують те, що ви чули. «Де нема розумного управління; народ занепадає; а де багато дорадників, там справи стоять добре» (Прип. 11:14). «Гордість доводить до сварки, а мудрість із тими, хто слухає пораду» (Прип. 13:10).

  Отже, голос Бога буде супроводжуватися світом. Розпізнаючи голос Бога, важливо підкреслити два важливих чинника: чи є у нашому серці мир та чи зможе наш спокій витримати дане випробування часом. Іноді, коли потрібно перевірити те, що ми почули від Бога, особливо, коли це стосується прийняття важливих питань, нам потрібно почекати пару днів, щоби переконатися, що те, що було почуте нами, приносить спокій, а не тривогу.

«Ні про що не журіться, але в усьому появляйте Богові ваші прохання молитвою і благанням з подякою. І мир Божий, що вищий від усякого уявлення, берегтиме серця й думки ваші у Христі Ісусі» (Фил. 4:6-7).

Фото ілюстративне: Pixabay

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *