Продовжуймо горіти для Бога

Апостол Павло навчає своїх послідовників, що вони мають постійно догоджувати Богу й «горіти духом». З грецької мови слово «горіти» – «zeo» – означає «кипіти від жару». Ми повинні залишатися гарячими для Бога, незалежно від того, наскільки холодно й незрозуміло навколо нас.

Як тоді нам залишатися горіти для Господа? Як ми можемо не втратити віру, коли віра багатьох людей перетворилася на велику льодяну брилу?

Нам потрібно негайно повернутися до Божого Слова. Наше серце розгоряється тоді, коли чує, як Бог говорить зі сторінок Святого Письма. Коли ми відчайдушно будемо шукати істину у Біблії, то Боже Слово зуміє розбудити наше серце й оновити життя.

Нам потрібно розпочати щиро молитися. Ми повинні дбати про молитовний час з Богом так, якби від цього залежало все подальше наше життя. Ми не зможемо зростати духовно, коли не будемо постійно спілкуватися із Господом.

Нам потрібно скрізь прославляти Бога. Іноді страх, байдужість, тривога можуть утворювати бурульки у наших душах. І єдиним способом розтопити й зруйнувати їх – це постійно радіти у Бозі й прославляти Його.

Нам потрібно негайно позбутися шкідливих звичок. Апостол Павло писав: «Духа не гасіте» (І Сол. 5:19) своїми шкідливими пристрастями та звичками. Чимало християн все ж таки залишаються сліпими й не можуть духовно зростати, бо не прагнуть позбутися своїх шкідливих звичок та пристрастей. Слід позбутися рабства гріху, щоби розпочати горіти для Бога.

Нам потрібно негайно позбутися усіх образ. Ісус застерігає, що в останні дні «» (Мт. 24:12). Ніщо так не гасить полум’я Божої любові, як злість. Не дозволяймо непрощенню заморожувати нашу душу. Якнайшвидше позбавляймося цієї шкідливої звички.

Нам потрібно використовувати свої дари. Наше життя розпочинає горіти тоді, коли ми дбаємо про інших та служимо їм. У кожного із нас є свої певні дари. Нам же потрібно тільки сміливо використовувати ці інструменти Святого Духа для добра свого ближнього.

 Нам потрібно ділитися своєю вірою. Немає нічого кращого, аніж привести людину до Христа. Сміливо ділімося Євангелієм із колегами, сусідами, незнайомцями, щоби й вони відчули радість та любов, милосердя та всепрощення Христа. Розпочнімо горіти для інших. Бо цей світ так потребує нас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *