Справжні учні знають Його голос та йдуть за Ним

Ще на початку Свого служіння, Ісус, вибираючи учнів, каже: «Ідіть за мною, я вас зроблю рибалками людей» (Мт. 4:19). Рибалки знають, як ловити рибу, але ось як ловити людей?

Між тим, як ловити рибу й людей є деяка схожість. Наприклад, ми завжди використовуємо різні наживки для різних видів риби. Те ж саме ми маємо робити, щоби захоплювати більше людей – використовувати різні методи. Проте ми не повинні забувати, що, коли нас кличуть іти за Христом, ми маємо відгукнутися і змінити своє життя.

Згодом Христос каже до тих, кого покликав: «Коли хтось хоче йти за мною, нехай зречеться себе самого, візьме хрест свій і йде за мною. Хто хоче спасти своє життя, той його погубить; а хто своє життя погубить ради мене, той його знайде» (Мт. 16:24-25). Хрест у часи Ісуса був знаряддям смерті та тортур. Навіщо тоді комусь іти за Ним, якщо ця дорога приведе до хреста? Єдиними, хто бажав би такого, були ті, хто щиро та правдиво любили Його, любили більше, аніж своє життя.

Знати Його голос та іти за Ним

Євангелист Іван пише: «Вівці мої голосу мого слухаються і я їх знаю: вони за мною слідують, і даю я їм життя вічне, і не пропадуть вони повіки, і ніхто не вирве їх із рук моїх» (Ів. 10:27-28).

Кожен Його послідовник має розпізнавати Його голос та іти за Ним. Зі Святого Письма ми знаємо, що усі ми є дітьми Божими. І всі ми покликані бути Його дітьми.

Тому ми завжди повинні дякувати Богові за усіх великих апостолів, пророків, євангелистів, священників та вчителів, котрих Господь посилає для нашого спасіння. Адже кожному із нас Господь дав велике доручення – піти і навчити усі народи, зробити їх Його учнями.

Фото ілюстративне – www.freepik.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *