У кожного із нас є надія

Тим людям, котрі вірують у Сина Божого, в те, що Він на хресті взяв на Себе наші гріхи, Бог дарує вічне життя, визволяє від вічної погибелі. Це те вічне життя, яке знаходиться у Бога, в якому він перебуває. І Він дає нам його через віру в Його Сина Ісуса Христа.

«Ось це свідоцтво: Бог дав нам життя вічне, і це життя – у його Сині. Хто має Сина, той життя має; хто ж Сина Божого не має, той життя не має. Я вам писав це, щоб ви знали, що маєте життя вічне, – ви, що віруєте в ім’я Сина Божого» (І Ів. 5:11-13).

 Тому для нас, християн, життя не закінчується після пенсії. Нас очікує довге і прекрасне майбутнє у вічності. Якщо, звичайно, в теперішньому житті ми посвятимо своє життя Богу. Нам не потрібно боятися, що ми не встигнемо насолодитися життям, що ми змарнуємо наше життя, загубимо своє щастя. Для християнина все найважливіше тільки попереду, все те, про що він навіть не міг мріяти.

«Те, чого око не бачило й вухо не чуло, що на думку людині не спало, те наготував Бог тим, що Його люблять» (І Кор. 2:9).

і тут виникає питання: а чи ми всі отримаємо вічне життя? На жаль, не всі. Тільки ті, хто будуть вірними Богові, хто довірять Йому своє життя, покаються в гріхах, приймуть Христа у своє життя. Тільки ті, котрі прагнуть жити так, як Він нас навчав у Своєму Слові, в Біблії.

Джерело: Біблійні Факти

Фото: Рixabay

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *