Христове Воскресіння

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Сьогодні все сповнилося радістю: небо, земля, ад, кожне створіння веселиться та ликує. Радіє земля, бо визолилася від прокляття Адамового гріха. Радіють небеса, бо Спаситель виводить з аду душі всіх тих, хто перебував там та знову повірив Ісусу.

Співають ангели, прославляючи Переможця смерті, гріха та диявола. Прославляють Господа всі творіння, всі сили природи. Кожна по-своєму співає та возвеличує Воскреслого. Щось незвичайне відбувається по цілому світі. Страшна та сумна ніч змінюється на радісний та світлий Великий День.

Торжествуйте небеса, радійте живі та померлі, бо Христос Бог наш тілом постраждав, Воскрес та радість дарував світові, Він дарував всім нам нове життя, вічне життя у Бозі.

Ликуйте сьогодні всі народи, бо Христос широко відкрив ворота раю. Радійте сьогодні всі люди, бо Ісус дарує вам прощення гріхів.

Пробудіться немічні та хворі, бо Спаситель посилає здоров’я вашим тілам та душам.

Радійте переслідувані за Христову віру, бо Спаситель з Голгофи простягає до вас нетлінний вінець.

Радіймо всі ми, вірні сини та дочки Христової Церкви, бо Христос – живий, Він – Воскрес. Прославляймо Воскреслого: «Воскресіння день! Просвітімся торжеством, і одні одних обнімімо, та скажімо: Браття! І тим, що ненавидять нас, простім усе з Воскресінням, і так усі заспіваймо: Христос воскрес!» (Квітна тріодь, Неділя Пасхи, Пасхальна утреня, стихира Пасхи).

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *