Оновлення бібліотеки “Духовного Дзвону”

Бібліотека «Духовного Дзвону» оновилась. Оновлення буде корисним для тих, хто цікавиться історією Церкви та екуменізмом.

Опубліковано текст «Заяви Змішаної міжнародної комісії з богословського діалогу між Римо-Католицькою та помісними Православними Церквами у Фрайзінґу (Мюнхен, 6-15 червня 1990 р.)».

Про Баламандську заяву багато говориться і говорилось, але сам текст заяви мало хто читав, отже, пропонуємо текст «заяви Змішаної міжнародної комісії з богословського діалогу між Римо-Католицькою та помісними Православними Церквами (Баламанд, 17-24 червня 1993 р.)».

Не менш цікавим  буде «Лист блаженнішого Мирослава Івана кардинала Любачівського до кардинала Едварда Ідріса Кассіді». Нагадаємо, що саме Кардинал Едвард Кассіді, у 1993 році займав посаду голови Ради з питань християнської єдності у Ватикані та був серед підписантів Баламандської Заяви.

Для багатьох греко-католиків корисним буде перечитати «Пастирське звернення блаженнішого Мирослава Івана кардинала Любачівського про єдність Святих Церков». Старші його, можливо, вже призабули, а молодше покоління не знає, не чули і не читали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *