Різдвяні Вітання

Дорогі відвідувачі сайту, вітаємо Вас із Різдвом нашого Господа, Творця та Спасителя світу.

Ми з вами не самотні у житті, бо з нами Бог!. З нами Бог, Котрий прийшов до нас не для того, щоби докоряти нам і нагадати про нашу із вами  нікчемність. З нами Бог, Котрий прийшов до нас не для того, щоби запитати, що ми доброго зробили у житті. З нами Бог, Котрий прийшов до нас не для того, щоби примусити нас труситися перед страхом Його Божества. З нами Бог, Котрий народився безпомічним немовлям. З нами Бог, Котрий воплотився та став Людиною. З нами Бог, Котрий став Людиною для того, щоби ми з вами з’єдналися із Богом.

Він прийшов у наш світ, щоби наші гріхи взяти на Себе. Він прийшов у світ, щоби нашу відповідальність взяти на Себе. Він прийшов у світ, щоби ми не померли, але мали вічне життя. Він прийшов у світ, бо Він – Бог милосердний, бо Він – Бог любові. І Він любить нас і прийшов до нас, щоби допомогти нам.

Бажаємо усім Вам любові, злагоди, добра та щастя. Нехай, нарешті, замовкнуть гармати над нашою Ненькою-Україною, а Господь дарує усім нам тишу, спокій та мир. Прославляймо Господа, любімо один одного, бережімо Україну.

Христос рождається! Славімо Його!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *