Подорож із лабрадором Мані

Якось мені до рук потрапила книга Бодо Шефера «Пес на ім’я Мані, або абетка грошей». Ця книга побачила світ у Видавництві Старого Лева ще в 2008 році. В принципі, вона розрахована на дітей, проте я із задоволенням її прочитав, і мало того я зрозумів, що саме таких книг мені бракувало, коли я навчався у школі. Зазвичай, у нас панує стереотип, що гроші – це зло, а всі, хто має досить великі суми – їх заробили нечесно. Можливо, нас такими зробило життя…

Ну, але мова не про це. Мова про книгу Бодо Шефера. Найперше, кілька слів про автора: Бодо Шефер фінансовий консультант, письменник та бізнесмен. Ця книга для дітей, бо на думку автора, чим раніше ми навчимось розпоряджатись грошима, тим швидше здобудемо свою фінансову свободу.

Сюжет книги: дівчинка Кіра знаходить пораненого пса, як виявляється пізніше, це досить непростий пес, він уміє розмовляти, і мало того, він стає своєрідним фінансовим консультантом для дівчинки Кіри. А відгукується собака на досить дивну кличку… «Мані».

Прочитавши книжку, ви зрозумієте чому помилкове твердження, яке ми нераз можемо почути: «Мені б з боргами розрахуватись»…

Пес Мані вчив про це Кіру: «Після сплати боргів залишиться НУЛЬ, а нуль це ніщо»

Ви зрозумієте поняття, що таке іпотека та відсотки, чим кредит відрізняється від депозиту. Які речі варто робити, а які не варто робити із своїми грошима та які існують ризики у фінансовому світі.

Цікаве порівняння у Кіри вийшло із депозитом, до курки, що несе золоті яйця, і ти маєш можливість по троху використовувати ті яйця, тобто відсотки, або, як у книжці говориться, можеш бути подібним до нерозумного господаря, що розрубав свою золоту курку навпіл.

Гроші потрібно не тільки тратити, але так само і заощаджувати – одна із тез цієї книжки.

Ну що ж, не буду більше говорити щось про цю книгу, бо вона, направду, цікава і мені сподобалась. Запрошую до подорожі у світ фінансів разом із Кірою та песиком Мані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *