Цікаві факти про відбитки пальців

palci«Кожній людині кладе печать на руку, щоб усі, кого створив він, те могли знати» (Йов. 37:7). Цей уривок із Святого Письма показує безграничність Божих можливостей. Бог створює людину і дає їй індивідуальні відбитки на долонях, вони наскільки дивовижні, що в світі немає двох людей з однаковими відбитками пальців

Божий знак на долонях та пальцях людини – це одне із нагадувань, що людина не була створена волею випадку, а автором її створення є саме Бог. Цим Бог показує, що кожна людина неповторна, індивідуальна і не є чиєюсь копією.

Цікаві факти

Давним-давно людина помітила узори на подушечках пальців. Жителі Китаю використовували їх для різноманітних цілей сотні років назад.

Проте тільки недавно почали використовувати відбитки пальців як засіб для  виявлення злочинців. Першим запропонував цю методику професор Генрі Фолдс, який проживав в Англії в 1880 році. В 1882 році відомий англійський вчений Френсіс Галтон доказав, що немає однакових відбитків пальців. Він був першою людиною, яка почала колекціонувати дактилоскопічні картки.

Його теорія зацікавила уряд Великобританії. Він призначив комісію, яка повинна була віднайти можливості використання відбитків пальців у розпізнаванні злочинців.

* * *

До сьогоднішнього дня не зустрічалося жодного випадку, коли відбитки пальців були б однакові.

* * *

В картотеці ФБР знаходиться 100 мільйонів карток з відбитками пальців людей, в тому числі і тих, хто хоче бути впізнаним у випадку хвороби. Там містяться відбитки пальців військових та державних діячів. Сьогодні поліція бере відбитки пальців у всіх іноземних працівників, які перебувають у Великобританії, а також працівників, які займаються оборонними справами.

* * *

Дактилоскопія як наука вказує, що як би людина не намагалася змінити папіляціонні лінії у неї нічого не вийде (відомо безліч випадків, в тому числі і пересадка шкіри на пальцях, проте малюнок на пальцях завжди відновлювався).

* * *

Навіть у однояйцевих близнят, які мають однакову структуру ДНК, відбитки пальців завжди відрізняються.

* * *

Відбитки пальців правої і лівої руки не є дзеркальними. Вони і близько не схожі між собою.

* * *

В людей дивовижні відбитки пальців та язика, а в котів та собак – відбитки носа.

* * *

Відбитки пальців коали наскільки схожі на людські, що навіть спеціально вивчені люди можуть їх переплутати, оглядаючи місце злочину.

* * *

В криміналістиці випари йоду використовують для віднайдені відбитків пальців на купюрах.

* * *

Відбитки пальців з’являються в людини ще в лоні матері, у віці 18 тижнів після зачаття. Вивченням ребристих малюнків на пальцях займається дерматогліфіка.

* * *

Відбитки пальців залишаються незмінними протягом цілого життя, тоді як інші лінії на долонях постійно змінюються.

* * *

Кажуть, що лінії на шкірі пальців та долоні людини можуть розказати про його долю або в них міститься зашифровані дані про життя цієї людини. Такі думки виказують хіроманти, хоча Господь застерігає нас від ворожінь та зацікавлень схожими речами. Всі події людського життя визначаються її вільним вибором та Божим Провидінням, а не жорстокою програмою, котра може знаходитися на поверхні долоні. Жодні лінії на руці ні в якому разі не можуть визначити навіть можливі варіанти розвитку людини.

* * *

«Кожній людині кладе печать на руку, щоб усі, кого створив він, те могли знати» (Йов. 37:7). Божий знак на руках кожної людини – це підтвердження Божого авторства. Кожна людина – діло рук Божих. І знак Його унікальний та абсолютно індивідуальний.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *