Різдвяні вітання!!!!

Дорогі читачі сайту!

Більше двох тисяч років тому назад неподалік Палестинського містечка Вифлеєму, в печері, котра служила прихистком для тварин в погану погоду, нікому невідома молода жінка народила Сина. Ким Він був? Для кого прийшов у цей світ? Світ цього не знав. Тільки ангели на небесах прославляли це народження як найвеличнішу подію в очах тогочасного світу. Відкрилося небо над Вифлеємським полем, де пастухи вночі стерегли своє стадо, і всіх осяяло небесне світло. Ангели, співаючи, сповістили велику радість: в цей час народився Спаситель світу, Месія, Христос Бог наш.

Всім Вам сповіщаю радість велику, що народився Спаситель світу. Наблизьмося до Немовлятка Ісуса, поклонімося Йому, принесімо свою віру та смирення.

Приступіть, не бійтеся! Христос до кінця віку цього буде завжди з нами. Не бійтеся, бідні та терплячі, бо в цих яслах лежить ваша розрада та втіха. Не бійтеся, смиренні та милосердні, бо в цих яслах ви знайдете любляче серце Богочоловіка. Не бійтеся, грішні та несправедливі, бо в цих яслах лежить Той, Хто визволить вас та спасе від гріхів ваших.

Бажаємо всім Вам належно зустріти новонародженого Спасителя світу, оновивши свої душі, направивши свої життя, прославляючи Його в своєму житті, в своїй праці, на своїй роботі, в своїх думках, вчинках та діях!

Христос рождається! Славімо Його!

Фото: pixabay.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *