«НЕСПРАВЕДЛИВА» СМЕРТЬ

Помер якийсь багач, про гріхи якого знав увесь світ.

Похорон був врочистий, з єпископом і багатьма священиками. Пройшло небагато часу, як на одного пустельника в пустині напала гієна і роздерла його. Якийсь монах, бачивши і величаві проводи в останню путь грішника, і кроваві останки праведника, в своєму розпачі з плачем закликав: «Господи, як же це? Навіщо Ти дарував грішнику благе життя і благу смерть, а праведнику – гірке життя і гірку смерть?!».

Незабаром явився йому Ангел Божий і пояснив: той багач-грішник зробив в житті лише одну добру справу, а той пустельник-праведник здійснив за ціле своє життя тільки один гріх.

Врочистим і почесним похороном Всевишній хотів відплатити несправедливому багачу за єдину добру справу і показати, що йому немає більше нічого чекати на цьому світі. Страшною смертю пустельника Господь хотів загладити той його єдиний гріх, щоб потім повністю винагородити пустельника на небесах.

Май це на увазі, коли будеш роздумувати про суд Божий, і поклади всі надії на свого Творця. «Не завидуй злочинцям, не май заздрості до беззаконних» (Пс. 36,1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.