Проданий син

Це сталося в переддень свят. Молодий чоловік повертався з роботи на автомобілі. Так йому було легко і радісно на душі, що завтра він зможе відпочити від суєти! Хотілося співати, до того ж, на вулиці вирувала весна.

Мами з дітьми гуляли по тротуарах, підлітки збиралися в безтурботні компанії, старі люди насолоджувалися теплим вечором. Раптом, хтось вибіг на проїжджу частину. Було чути сильний поштовх. Чоловік вискочив з машини і з жахом побачив, що під колесами лежить дитина. Світ потьмарився в очах у водія.

Хтось із людей, оглянувши дитину, сказав, що вона ще жива, але потрібно терміново в лікарню. Поки приїде швидка допомога, пройде чимало часу. Молодий чоловік вирішив відвезти хлопчика на своєму авто. У лікарні він підбіг до лікаря і благав того скоріше щось зробити. Але лікар не поспішав. Він запросив водія в ординаторську і на папірці написав суму, яку той повинен йому принести. Тоді він вирішить, що робити з пацієнтом.

– Добре, я принесу, але благаю, допоможіть дитині, я дуже скоро повернуся. Прошу Вас, лікарю. Адже вона може померти.

Не минуло багато часу, і ось він з потрібною сумою грошей злітає по сходинках у відділення. Як з’ясувалося, лікар навіть не оглянув хлопчика. Той залишався лежати в приймальному покої. Тільки жаліслива сестричка робила все, щоб зберігати в ньому останні проблиски життя.

– Ну, що ж, підемо подивимося, що у нас там.

Жах відбився на обличчі недбайливого лікаря. Стогін відчаю вирвався з його грудей. Серце рвалося на шматки. На ношах помирав його власний син. Але час було втрачено. І вже ніхто не міг допомогти бідній дитині.

Все минуле життя, як одна секунда, пробігло перед очима чоловіка в білому халаті, який і сам в цю секунду став сивим. Скільки разів він приносив додому нечесні гроші, які платили йому за надію вижити.

Ось вже, дійсно, поступай з людьми так, як ти бажаєш, щоб чинили з тобою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *