Як обікрасти всіх

В одній країні грабіжники увірвалися в банк. Один із них крикнув: «Не рухайтеся! Гроші належать банку, а життя належить тільки вам!».

Всі присутні смиренно лягли на підлогу.

Це приклад того, як повинен поводитися професіонал: концентруватися на цілі.

Під час втечі з місця злочину молодий злодій (з академічною освітою) сказав старому, котрий заледве закінчив початкову школу: «Давайте порахуємо, яку суму ми вкрали?».

Старий злодій сердито відповів: «Навіщо, тут досить багато грошей, щоби їх перераховувати. Почекаємо, поки скажуть в новинах, скільки втратив банк».

Це називається досвід: на сьогоднішній день досвід важливіший за будь-яку вчену ступінь ступінь.

Після того як грабіжники втекли, директор банку сказав бухгалтеру, щоби той подзвонив у поліцію. Бухгалтер відповів: «Стривайте, давайте спочатку добавимо до вкраденої суми тих 5 мільйонів, котрі ми самі вкрали минулого місяця. Тоді ми скажемо, що їх також вкрали ці злочинці».

Це називається: використати будь-яку можливість.

Зранку в новинах повідомили, що банк обікрали на суму 100 мільйонів. Грабіжники перерахували здобич, але знайшли тільки 20 мільйонів. Вони почали незадоволено кричати: «Ми ризикували своїм життям через ці нещасні 20 мільйонів, в той час, коли банківські керівники вкрали 80 мільйонів, не кліпнувши очима. Нам потрібно було краще вивчити, як працює система, замість того, щоби бути простими злодіями».

Це називається: знання – сила.

Директор банку був дуже задоволений, особливо тим, що про його програш на біржі ніхто не дізнається, адже все списали на крадіжку.

Це називається: не боятися ризику.

Дай людині пістолет, і вона зможе обікрасти банк.

Дай людині банк і вона зможе обікрасти усіх!

Фото: pixabay

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *