Очі сльозяться від палаючого сонця, і я не бачу тієї маленької крапки в горах, на яку наполегливо вказує мені молодий чернець:
– Он там, дивіться, там! Бачите, приліпилося до скелі маленьке гніздечко? Це грецький монастир. У ньому проживає лише один монах. Ну що, підемо?
Нестерпно душно та жарко, Кожен крок по кам’яних древніх щаблях наближає нас до палаючого сонячного диску. Невже тут можна жити, невже тут можливе життя?