Сьогодні нам нагадують про падіння Адама, про нашу спільну гріховність, бо Адам – це ми з вами. Ми всі відпали від Бога, ми пішли кожен своїм шляхом. Ми перебуваємо в непослусі, в самовільному блуканні, і всі стоїмо перед лицем Божественного милосердя. Якою би грішною і слабкою не була людина, якщо у неї виникне бажання і потреба змінити своє життя, Господь дасть їй для цього сили.