Для Адама Господь дав можливість оправдатися. У чому ж полягало його оправдання? Воно мало відбутися тоді, коли б Адам сказав: «Господи, прости». Але, на жаль, ні Адам, ні Єва не сказали: «Господи, прости». Але шукали одного: хтось є винним, тільки не я. Тоді людина була вигнана із раю. Господь сказав: «…аби лишень він не простяг своєї руки й не взяв ще й з дерева життя, а з’ївши, не став жити повіки» (Бут. 3,22).
Кому ми повинні догоджати
Ми прагнемо догоджати всім людям. Проте буває так, що догоджаючи одній групі людей, інша група на нас злиться. Проте нам слід пам’ятати, що навіть Господь не може догодити всім. Ісус жив з єдиною метою: догодити Своєму Небесному Отцю. «Не спроможен я нічого діяти від себе самого. Суджу я так, як чую, і суд мій справедливий, … Читати далі